Kreslá SOFTKOMFORT

kreslo softkomfortJedinečným a sofistikovaným druhom sedacieho nábytku, ktorý výrazne uľahčuje život osobám so zníženou pohyblivosťou. Bolo špeciálne vyvinuté pre poskytovanie profesionálnej ošetrovateľskej starostlivosti v zariadeniach sociálnych služieb.Je výborným pomocníkom pri poskytovaní paliatívnej starostlivosti. Kreslo je mimoriadne vhodné aj pre klientov s Alzheimerovou chorobou, ktorým poskytuje pocit istoty a bezpečia.

Širokovariabilné vyhotovenie umožňuje dodať kreslo v základnej výbave, s polohovateľnou chrbtovou časťou, s polohovatelnou podnožkou, výsuvnou stúpačkou, kolieskami, jedálenskou doskou, transfúznym stojanom a ďalším množstvom doplnkov.

 kreslo softkomfort 001TYPY KRESIEL SOFTKOMFORT:

SOFTKOMFORT 4 COMFORT kreslo softkomfort comfort mSOFTKOMFORT 4 CLASSIC kreslo softkomfort classic m SOFTKOMFORT 4 V kreslo softkomfort 4v m

Ide o najsofistikovanejšie kreslo na trhu. Je možné ho využívať ako relaxačné kreslo, transportné kreslo, kardiokreslo a polohovacie kreslo. S príslušenstvom ako jedálenské kreslo, transfúzne kreslo, kreslo na záujmovú činnosť a podobne.

Drevené časti kresla sú lepené z bukových lamiel, čo zabezpečuje stabilitu, odolnosť a vysokú zaťažiteľnosť.

Kreslo je možné nakonfigurovať s látkovým poťahom alebo poťahom v zdravotníckej koženke a takisto si zvoliť farbu morenia drevených častí. Tým je kreslo možné prispôsobiť akémukoľvek interiéru.


Meditech SK s.r.o., Velká Okružná 43, 010 01 Žilina, www.meditech.sk, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

SOFTKOMFORT 5 CLASSIC kreslo softkomfort classic5 mSOFTKOMFORT 5 COMFORT kreslo softkomfort comfort5 mSOFTKOMFORT 5 Vkreslo softkomfort 5 m

Nosnosť až 150 kg, šírka 70 cm, výška 98-113 cm podľa polohy operadla, hĺbka 72-132 cm podľa napolohovania, výška sedáku 47 cm, priemer koliesok 7,5 cm, priemer piateho centrálneho kolieska 10 cm.

Kreslo je možné objednať aj s kolieskami o priemere 125 mm. Operadlo sa dá objednať ako typ CLASSIC alebo typ COMFORT.

 

VOLITEĽNÉ PRÍSLUŠENSTVO KRESIEL SOFTKOMFORT:

 

Snímateľné čalúnenie podrúčiek Snímateľné čalúnenie podrúčiek Odkladacia kapsa (v štandarde)Odkladacia kapsa (v štandarde) Odnímateľný podhlavníkOdnímateľný podhlavník Guľa pre ľahké vstávanie Guľa pre ľahké vstávanie Jedálenska doska Jedálenska doska  Otočná odkladacia doskaOtočná odkladacia doska Držiak barlí Držiak barlí  Držiak barlí Držiak barlí  Madlo (v štandarde) Madlo (v štandarde)  Podnožka polohovateľnáPodnožka polohovateľná Držiak na časopisy Držiak na časopisy Držiak sáčku na moč Držiak sáčku na moč Infúzny stojanInfúzny stojan


 NIŽŠIE RADY KRESIEL SOFTKOMFORT:

SOFTKOMFORT 1 CLASSIC kreslo softkomfort 1 classicSOFTKOMFORT 2 CLASSIC kreslo softkomfort 2 classicSOFTKOMFORT 2 CLASSIC kreslo softkomfort 3 classic

Všetky kreslá je možné objednať s operadlom typu KOMFORT alebo CLASSIC a taktiež je možné si pri akomkoľvek type zvoliť výškovo nastaviteľné podrúčky.

 

 


 • pevná a lakovaná konštrukcia z masívneho buku
 • štyri dvojité kolieska s brzdou
 • piate centrálne koliesko pre ľahkú jazdu a manipuláciu s kreslom
 • oddelený sedák od operadla zamedzuje vzájomnému znečisteniu
 • polohovateľné operadlo s lýtkovou podperou
 • ľahké polohovanie pomocou plynovej pružiny
 • výklopná alebo výsuvná podložka chodidiel (zvyšuje bezpečnosť a pohodlie klienta)
 • operadlo je zo zadnej strany vybavené madlom pre ľahkú manipuláciu s kreslom
 • kreslo má ochranné plastové kolieska, ktoré zabraňujú jeho poškodeniu pri neopatrnej manipulácii
 • možnosť voľby tvaru operadla buď v modernom dizajne alebo ako klasik
 • čalúnenie z kvalitných PUR pien so samozhášajúcou schopnosťou
 • čalúnenie má separačnú vrstvu, ktorá zabezpečuje odolnosť voči tekutinám (nenasiakavosť)
 • pri čalúnení látkou jednoduchá snímateľnosť - vymeniteľnosť a vynikajúca prateľnosť
 • pri type SOFTKOMFORT 4 V je možnosť nastaviť výšku podrúčiek

 

 

Koľko stojí výrobok?

Všetky ceny produktov sú určované individuálne. Kontaktujte nás a my vám pripravíme cenovú ponuku. Ponuka bude pripravená na mieru pre každého zákazníka.

telefon+421 948 527 523 mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.