Medi 2269

medi269Pojazdná pracovná stolička Medi 2269 má čalúnený sedák operadlo, nastaviteľnú výšku sedadla podrúčiek. Použitá mechanika Multimatic - Comfort (samostatne nastaviteľný sklon sedákaa opierky), rastrové nastavenie výšky chrbtovej opierky.

Lyra 232

Lyra 232 1Pojazdná kancelárska stolička s čalúneným sedákom stredným operadlom, ktoré má na zadnej časti plast, výškovo nastaviteľné alebo pevné podrúčky, výškovo nastaviteľné operadlo sedák, nastaviteľný plynový piest. Kríž čalúnený sa vyrába vo viacerých variantoch.

Lyra 235

Lyra 235 1Pojazdná kancelárska stolička s čalúneným sedákom vysokým operadlom, ktorá má na zadnej časti plast, výškovo nastaviteľné alebo pevné operky, výškovo nastaviteľné operadlo a sedák, nastaviteľný plynový piest.

Dream 110

Dream 110-1Konferenčné stoličky

Konferenčná stoličkamá rúrkovou oceľovú konštrukciu, čalúnený sedák aj operadlo. Bez opierok. Pohľadové kryty sedadla a operadla sú čierne.
Dream 110B

Dream 110 b1Konferenčná stolička s opierkami

Konferenčná stolička má rúrkovou oceľovú konštrukciu, čalúnený sedák aj operadlo. S opierkami. Opierky a pohľadové kryty sedadla sú operadla čierne.
Koľko stojí výrobok?

Všetky ceny produktov sú určované individuálne. Kontaktujte nás a my vám pripravíme cenovú ponuku. Ponuka bude pripravená na mieru pre každého zákazníka.

telefon+421 948 527 523 mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.