MEDITECH SENIOR 18

meditech senior 18Jednostranný pasívny zdravotný antidekubitný matrac s preventívnym a liečebným účinkom voči vzniku dekubitov, vyrobený z kvalitnej studenej peny COOLFLEX®. Profilované jadro matraca je jednostranne pozdĺžne a priečne prerezané - tvarované na 7 anatomických zón, čo umožňuje dobré rozloženie váhy klienta.

Čítať ďalej...

MEDITECH SENIOR SNV

meditech senior 1Obojstranný sendvičový pasívny zdravotný antidekubitný matrac s preventívnym a liečebným účinkom voči vzniku dekubitov, vyrobený z kvalitnej studenej peny COOLFLEX®. Jadro matraca je z jednej strany profilované na 5 anatomických zón. Druhá strana jadra je pozdĺžne a priečne špeciálne prerezaná - tvarovaná na 7 anatomických zón.


Čítať ďalej...

MEDITECH HOSPITAL BARIATRIC

meditech hospital bariatricObojstranný pasívny zdravotný bariatricky antidekubitný matrac s preventívnym a liečebným účinkom voči vzniku dekubitov, vyrobený z kvalitnej studenej peny COOLFLEX®. Profilované jadro matraca je obojstranne pozdĺžne a priečne prerezané - tvarované na 7 anatomických zón, čo umožňuje dobré rozloženie váhy klienta.


Čítať ďalej...

MEDITECH HOSPITAL PLUS

meditech hospital plusJednostranný pasívny zdravotný antidekubitný matrac s preventívnym a liečebným účinkom voči vzniku dekubitov, vyrobený z kvalitnej studenej peny COOLFLEX®. Profilované jadro matraca je pozdĺžne a priečne prerezané - tvarované na 7 anatomických zón, čo umožňuje dobré rozloženie váhy klienta a ľahké prispôsobenie jadra matraca telu klienta-pacienta.


Čítať ďalej...

MEDITECH SENIOR 1

meditech senior 1Klasický zdravotný jednostranný pasívny antidekubitný matrac s preventívnym účinkom voči vzniku dekubitov, vyrobený z kvalitnej studenej peny COOLFLEX®. Profilované jadro matraca je pozdĺžne a priečne prerezané, čo umožňuje dobré rozloženie váhy pacienta.


Čítať ďalej...

MEDITECH SENIOR 2

meditech seniors mKlasický zdravotný jednostranný pasívny antidekubitný matrac s preventívnym účinkom voči vzniku dekubitov, vyrobený z kvalitnej studenej peny COOLFLEX®. Profilované jadro matraca je pozdĺžne a priečne prerezané, čo umožňuje dobré rozloženie váhy pacienta.


Čítať ďalej...

MEDITECH SENIOR PLUS

meditech seniors plus mJednostranný zdravotný antidekubitný matrac s preventívnym účinkom voči vzniku dekubitov, vyrobený z kvalitnej studenej peny COOLFLEX®. Profilované jadro matraca je pozdĺžne a priečne prerezané, čo umožňuje dobré rozloženie váhy klienta.

Čítať ďalej...

MEDITECH HOSPITAL LE

Obojstranný pasívny zdravotný antidekubitný matrac s preventívnym a liečebným účinkom voči vzniku dekubitov. Jadro matraca je zložené z vrstvy kvalitnej PUR peny a VISCO (pamäťovej) peny. Vrstva PUR peny je obojstranne prerezaná na 7 anatomických zón. Na vrstve PUR peny je z jednej strany umiestnená vrstva pamäťovej VISCO peny profilovanej na 5 anatomických zón. Toto riešenie umožňuje dobrú priedušnosť matraca, možnosť voľby strany matraca podľa preferencie a zdravotného stavu klienta-pacienta.

Čítať ďalej...

MEDITECH SENIOR VISCO

Jednostranný pasívny zdravotný antidekubitný matrac s preventivným účinkom voči vzniku dekubitov. Jadro matraca je zložené z vrstvy kvalitnej studenej PUR peny o hrúbke 9 cm a z vrstvy VISCO (pamäťovej) peny o hrúbke 5 cm. Celková hrúbka matraca je 14 cm. Na vrstve PUR peny o hustote až 40 kg/m3 je z jednej strany umiestnená vrstva pamäťovej peny profilovanej na 7 anatomických zón.

Čítať ďalej...

Koľko stojí výrobok?

Všetky ceny produktov sú určované individuálne. Kontaktujte nás a my vám pripravíme cenovú ponuku. Ponuka bude pripravená na mieru pre každého zákazníka.

telefon+421 948 527 523 mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.