Tamara 072

tamara072n1Stolička má jednoduchú rúrkovou konštrukciu, čalúnený sedák a operadlo. Stoličky sú stohovateľné. 

Stoličky IMPULZ

impulz mMajú totožné vlastnosti ako stoličky TWIST, odlišujú sa iba dizajnom a rozmermi.

Čítať ďalej...

Adam 017

adam017n1Stolička má jednoduchú a veľmi ľahkú rúrkovou konštrukciu, čalúnený sedák a operadlo. Stoličky sú stohovateľné. 

Arno 149.HE

arno-he1Stolička má jednoduchú, ľahkú rúrkovou konštrukcii. Sedák je vyrobený z tvarovanej preglejky, ktorý plynule prechádza v dierovaný operadlo. Stoličky sú stohovateľné.Arno 149.H

arno-1Stolička má jednoduchú ľahkú rúrkovou konštrukcii. Sedák vyrobený z tvarovanej preglejky, ktorý plynule prechádza v operadlo. Stoličky sú stohovateľné.Tamara plus 372.H.HA

tamara 20Stolička má ľahkú rúrkovou konštrukciu. Operadlo a sedák je vyrobený z bukovej preglejky. Súčasťou stoličky sú opierky z bukového masívu. Stoličky sú stohovateľné s možnosťou pevného spojenia do radu.Tamara plus 372.HE.HA

TAMARA PLUS HEHA

Stolička má ľahkú rúrkovou konštrukciu. Dierované operadlo a sedák je vyrobený z bukovej preglejky. Súčasťou stoličky sú opierky.. Stoličky sú stohovateľné s možnosťou pevného spojenia do radu.


Dream 110

Dream 110-1Konferenčné stoličky

Konferenčná stoličkamá rúrkovou oceľovú konštrukciu, čalúnený sedák aj operadlo. Bez opierok. Pohľadové kryty sedadla a operadla sú čierne.
Tamara plus 372

TAMARA PLUS

Stolička má jednoduchú rúrkovou konštrukciu s opierkami, čalúnený sedák a operadlo. Stoličky sú stohovateľné s možnosťou pevného spojenia do radu.


Dream 110B

Dream 110 b1Konferenčná stolička s opierkami

Konferenčná stolička má rúrkovou oceľovú konštrukciu, čalúnený sedák aj operadlo. S opierkami. Opierky a pohľadové kryty sedadla sú operadla čierne.
Koľko stojí výrobok?

Všetky ceny produktov sú určované individuálne. Kontaktujte nás a my vám pripravíme cenovú ponuku. Ponuka bude pripravená na mieru pre každého zákazníka.

telefon+421 948 527 523 mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.