Ošetrovateľské lôžko - Latera thema

latera themaPolohovateľné lôžko s obojstranným laterálnym náklonom 15 st. - predurčené pre stredne a dlhodobú hospitalizáciu imobilných pacientov v zdravotníckych zariadeniach. 


  • Laterálny náklon pomáha personálu vykonávať radu rutinných ošetrovateľských zákrokov s minimálnou fyzickou námahou (napr. stlatie lôžka, toaleta pacienta, prezliekanie a hygiena pacienta atď.)
  • 4 dielna ložná plocha na 3 teleskopických stĺpoch - perfektná stabilita a nosnosť lôžka pri zachovaní plnej funkčnosti - elektrické ovládania chrbtového, stehenného dielu, náklonu TR/ATR, laterálneho náklonu.
  • Jednoduché čištnie lôžka
  • Konštrukčné vlastnosti, ako stĺpová jednotka, kryty ložnéj plochy a ďalšie dôležité prvky, boli navrhnuté pre ľahké čištenie a údržbu lôžka.

  latera_thema_001.jpg latera_thema_002.jpg latera_thema_003.jpg  

Vonkajšie rozmery lôžka: 219 cm x 98,5 cm
Rozmery ložnej plochy (matrace): 200 cm x 86 cm
Výškové nastavenie lôžka: 43 – 81 cm
Maximálny uhol nastavení chrbtového dielu: 60°
Maximálny uhol nastavení stehenného dielu: 46°
Náklon pri pozícií Trendelenburg / obrátený Trendelenburg: +16°/-16°
Autoregrese chrbtového dielu : 11cm
Nosnosť lôžka: 200kg
Centrálne ovládanie koliesok z 2 miest
4 kolieska 150 mm Tente Motion
  

Koľko stojí výrobok?

Všetky ceny produktov sú určované individuálne. Kontaktujte nás a my vám pripravíme cenovú ponuku. Ponuka bude pripravená na mieru pre každého zákazníka.

telefon+421 948 527 523 mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.