Precioso

prec-uvodSystém Precioso poskytuje 24 hodinovú efektívnu starostlivosť a terapiu pre pacientov ohrozených dekubitmi. Použitie matraca je vhodné pre nemocnice aj pre ošetrovateľstvo.
Precioso alternuje v systéme 3 spojených buniek s intervalom 7,5 minúty. Vytvára tak optimálne podmienky napodobňujúce prirodzený pohyb pacienta. Počas tohto časového intervalu dôjde k redukcii tlaku pôsobiaceho na telo pacienta na nulovú hodnotu. Tým je zaistená efektívna prevencia a účinná terapia dekubitov.

Kombinácia matrace a sedadla , ktorý je možné pripojiť k rovnakému kompresoru, prináša riešenie 24-hodinovej kontinuálnej starostlivosti s alternujúcim režimom. Po pripojení sedáku začne automaticky alternovať v systéme 2 spojených buniek v intervale 12 minút.

Kombinácia 4 režimov

Alternujúci režim - terapia s nulovým tlakom, cyklus 7,5 minúty, 3 komorová technológia. Režim MAX - vhodný v dobe ošetrovania alebo vyšetrovania pacienta . Režim s konštantne nízkym tlakom - automatické udržiavanie tlaku na zvolenej hodnote podľa rozloženia váhy tela pacienta. Transportný režim - pri manipulácii po odpojení matrac udrží tlak po dobu 24 hodí
Tlak je nastavovaný manuálne na ideálnu hodnotu podľa stavu pacienta, automaticky potom systém pravidelne vyhodnocuje a udržuje tlak na zvolenej hodnote.

 

Galéria:

Prec_11.jpg Prec_2.jpg latera_00008_1.jpg pokoj__008A3_draft.jpg precioso_151.jpg

Koľko stojí výrobok?

Všetky ceny produktov sú určované individuálne. Kontaktujte nás a my vám pripravíme cenovú ponuku. Ponuka bude pripravená na mieru pre každého zákazníka.

telefon+421 948 527 523 mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.