Virtuoso

virtuosoSystém Virtuoso je založený na alternovaní 3 spojených buniek, ktoré umožňujú odľahčenie a redukciu tlaku na nulovú hodnotu na celom tele pacienta každých 7,5 minúty. Virtuoso ponúka efektívne riešenie 24 hodinovej starostlivosti pre imobilných pacientov ohrozených najvyšším rizikom vzniku dekubitov.
virtuoso 2Systém Virtuoso je vybavený 4 mikroprocesormi, ktoré priebežne kontrolujú tlak vzduchu v matraci a vyhodnocujú ideálnu voľbu pre komfort a bezpečie pacienta, automaticky zvyšujú alebo znižujú tlak vo vzduchových bunkách.

Virtuoso alternuje v systéme 3 spojených buniek s intervalom 7,5 minút. Vytvára tak optimálne podmienky napodobňujúce prirodzený pohyb pacienta. Počas tohto časového intervalu dôjde k redukcii tlaku pôsobiaceho na telo pacienta na nulovú hodnotu. Tým je zaistená efektívna prevencia a účinná terapia dekubitov.

Alternujúci režim - terapia s nulovým tlakom, cyklus 7,5 minúty, 3 komorová technológia. Režim MAX - vhodný v dobe ošetrovania alebo vyšetrovania pacienta . Režim s konštantne nízkym tlakom - automatické udržiavanie tlaku na zvolenej hodnote podľa rozloženia váhy tela pacienta. Transportný režim - pri manipulácii po odpojení matrac udrží tlak po dobu 24 hodín.

Koľko stojí výrobok?

Všetky ceny produktov sú určované individuálne. Kontaktujte nás a my vám pripravíme cenovú ponuku. Ponuka bude pripravená na mieru pre každého zákazníka.

telefon+421 948 527 523 mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.